ПОЛОЖЕННЯ про плату за навчання

Додаток
до рішення облвиконкому від 27.01.95 № 18

ПОЛОЖЕННЯ

про плату за навчання в державних школах естетичного виховання

І. Плата за навчання в державних школах естетичного виховання дітей установлюється незалежно від розміру заробітної плати або інших доходів батьків чи осіб, на утриманні яких знаходяться діти, у відсотках до мінімальної заробітної плати в залежності від виду навчання:

за навчання грі на фортепіано, баяні, акордеоні, гітарі – в розмірі 150 відсотків

за навчання грі на струнних, духових, ударних, народних інструментах, а також за навчання на хорових, художніх і хореографічних відділеннях в розмірі 100%.

/

Учні дитячих музичних шкіл і шкіл мистецтв, які навчаються одночасно грі на двох і більше музичних інструментах, плату за навчанйя на одному, інструменті в пбвному розмірі, на другому в розмірі 50%.

Повністю звільняютьея’від плати залз&чання:

а) діти, які навчаються в державних шкодах естетичного виховання(філіалах шкіл) розташованих у зонах, що зазнали радіоактивного забруднення в наслідок Чорнобильської                                        /

катастрофи;                                                           ,/

б) круглі сироти – вихованці шкіл – інтернатів, дитячих будинків і вихованці військових частин;

в) діти батьків або осіб, на утриманні яких вони знаходяться, в яких розмір коштів, що припадають на одного члена сім’ї на місяць, не перевищує розміру мінімальної заробітної плати

3.   Плата за навчання вноситься протягом навчального року, тобто протягом дев’яти місяців, до 10 числа кожного місяця за поточний місяць.

Учні, батьки яких не внесли плату за навчання до 10 числа, до занять не допускаються, а при систематичному порушенні строку (більше двох місяців) підлягають виключенню із школи.

3.            В разі захворювання учня плата за навчання за один місяць хвороби вноситься повністю, в подальшому, понад один місяць – в розмірі 50 %

4.            Плата за навчання вноситься в касу бухгалтерії, яка обслуговує школу за квитанцією і зараховується на поточний рахунок школи у відділенні банку.

5.            По кожній школі на бюджетний рік складається кошторис.

У прибутковій частині кошторису визначається надходження плати за навчання протягом року, включаючи заборгованість учнів за минулий рік, а також обсяг асигнувань з бюджету.

Розмір видатків школи-не може перевишувати розмір доходів разом з коштами, виділеними бюджетом на її діяльність.

Положення вводиться в дію з 1 січня 1995 року.

Секретар

ВИКОНКОМ’

Ю.В.Добровольський

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *