Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу

Конотопська дитяча школа мистецтв

 

Адміністрація Конотопської дитячої школи мистецтв гарантує  належне матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу в аудиторіях та приміщенні закладу в цілому. Школа розташована у пристосованій будівлі, побудованій у 1992 році. Будівля цегляна, двоповерхова. Стан будівлі та всіх приміщень відповідає вимогам санітарних, протипожежних норм і правил, правил техніки безпеки, вимог безпечної життєдіяльності дітей і працівників, про що свідчать акти готовності закладу до нового навчального року, які щорічно складаються та завіряються відповідними службами.

До послуг маленьких мешканців міста 10 навчальних кабінетів та приміщень: глядацька зала, хореографічний клас, клас живопису, 2 класи для музичних дисциплін, театральний клас, мала репетиційна зала, класи для індивідуальних занять. Освітлення в кабінетах та приміщеннях закладу відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Кабінети мають естетично привабливий вигляд.

Заклад оснащено 2 персональними  комп’ютерами, 2 ноутбуками, 3 принтерами, 3 сканерами, що під’єднані до мережі Інтернет та зони вільного Інтернету Wi-Fi, а також мультимедійним обладнанням.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *